Kaspersky Antivirüs

Lisans / Fiyat: Deneme
Eklenme: Temmuz 2, 2014
Dil: Türkçe
Boyut: 227.7 MB
Üretici: Kaspersky Lab
İS: Tüm Windows sürümleri
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5.293 indirme
Kaspersky Antivirüs

Biz size kaspersky’ı ne kadar anlatırsak anlatalım , mutlaka kendiniz kurmalı ve kullanmalısınız .

Kaspersky Antivirüs, ev kullanıcılarının en yaygın dijital tehditlere karşı korunması için kapsamlı ve hepsi bir arada bir bilgisayar koruması sunar.Her geçen gün ortaya çıkan ve sayısı 125.000′i gören yeni fena amaçlı uygulamalar sebebiyle antiIvirüs koruması bir lüks değil gerekliliktir. Bilgisayarınızda etkili bir antiIvirüs korumasına gerekseme vardır ve siz yönetilmesi basit bir antiIvirüs çözümünü hak ediyorsunuz.
Ödüllü antiIvirüs; bilgisayarınızın müdafaasının temel taşıKaspersky Antivirüs 2013; indirilmesi, yüklenmesi ve çalıştırılması basit bir üründe, bilgisayarınızın gerekseme duyduğu temel antiIvirüs teknolojilerini sunuyor. Kaspersky Antivirüs 2013 fonda çalışır ve bilgisayarınızın performansı üstünde dikkate kıymet bir etkiye niçin olmadan sizi ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit’lere ve öteki tehditlere karşı korur.
Özellikleri

System Watcher
Daha iyi kimlik hırsızlığı engelleme
Otomatik Güvenlik Açıklarından Faydalanma Koruması
Bir dizi kullanım senaryosuyla ilişkili olarak bilgisayar performansında minimum tesir
Optimize edilmiş antiIvirüs veritabanları
Azaltılmış Pil Tüketimi
Kullanımı basit kullanıcı arayüzü.
Virtual Keyboard

2014 Versiyonunda;

Ekran kilitleyicilere karşı koruma özelliği eklendi. Belirleyeceğiniz bir klavye kısayolunu kullanarak ekran kilidini açabilirsiniz. Ekran kilitleyicilere karşı koruma özelliği, tehdidi algılar ve ortadan kaldırır. Ekran kilitleyiciler artık otomatikman seyredilip işlemleri geri alınabilir.
Windows 8 işletim sistemi üzerinde, Bağlı Bekleme moduna geçildiğinde Kaspersky Antivirüs etkinliği en aza indirebilir. Sınırlı Etkinlik modunda çalışıyorken, Kaspersky Antivirüs tarama ve güncelleme görevlerini duraklatır. Bilgisayar Bağlı Bekleme gibi olmaktan çıkınca, duraklatılmış bütün görevler otomatikman devam ettirilir.
Popüler internet tarayıcılarının en yeni sürümleri artık destek verilmektedir: Koruma bileşenleri (Kaspersky Adres Danışmanı benzer biçimde) Mozilla Firefox 16.x, 17.x, 18.x, 19.x, 20.x, 21.x ve 22.x; Internet Explorer 8, 9 ve 10; Google Chrome 22.x, 23.x, 24.x, 25.x, 26.x ve 27.x versiyonlarını desteklemektedir.
Arkadaşını Koru programına katılma opsiyonu eklendi. Artık Kaspersky Antivirüs bağlantısını dostlarınızla paylaşarak bonus etkinleştirme kodları kazanabilirsiniz.
Kaspersky Antivirüs yapılandırması rahat hale getirilmiştir. Artık yapılandırma için bir tek sık kullanılan program ayarları sunuluyor.
Dolandırıcılık koruması artık daha kuvvetli: Dolandırıcılık koruması bileşeni geliştirildi ve güncellendi.
Koruma bileşenleri artık, kötüye kullanımları etkin bir halde belirleme edebilen Kaspersky ZetaShield teknolojisini kullanıyor.
Daha süratli program performansı ve daha azca bilgisayar deposu kullanımı.
Uygulamayı başlatmak için daha azca süre gerekmektedir.
Grafik kullanıcı arayüzünün performansı artırıldı ve kullanıcı girişlerine verdiği cevap hızlandırıldı.
Uygulama raporlaması geliştirildi. Raporlar artık sezgisel ve görseldir.