Minecraft MAC

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Eylül 25, 2014
Dil: İngilizce
Üretici: Minecraft
İS: MAC OSx
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4.055 indirme
Minecraft MAC

Minecraft’ın hem masaüstü hem de mobil versiyonları her gün milyonlarca oyuncu tarafınca oynanıyor ve bir taraftan hayatta kalma mücadelesi vermek, bir taraftan da bir şeyler inşa etmek bu oyuncular için oyunu heyecanlı meydana getiren şeyler içinde yer ediniyor. Zira Minecraft dünyasında kazdığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz herşeyi inşa edebiliyorsunuz sadece düşmanlarınız da boş durmuyor ve size karşı geceleri büyük bir savaşım yürütüyor.

Bu nedenle kendi kalenizi, şehrinizi en güvenilir biçimde oluşturmalı, bir taraftan da mağaralarda önünüze çıkan sonsuz sayıdaki düşmanı altetmelisiniz. Tabii ki yeryüzü de yer altında olduğu benzer biçimde düşman kaynıyor. Bir süre sonrasında kaliteli silahlar ve zırhlar üretebilir hale geldiğinizde asla korkmadan dışarıya çıkabilir, size karşı koyan yaratıkları öldürebilirsiniz.

Oldukça bağımlılık yaratıcı ve coşku dolu oyunu siz de kaçırmamalı ve bu sonsuz büyüklükteki dünyaya adımınızı atmalısınız. Mac versiyonu de basitçe oynanabilen Minecraft iyi bir multiplayer tecrübesi de sunabiliyor.