Car Parking Game 3D

Eklenme: Ekim 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.314 indirme
Car Parking Game 3D

Android platformunun en iyi otomobil park etme oyunlarından biri.

Car Parking Game 3D oyunu yüksek duyarlılık gerektiren olağanüstü bir otomobil park etme simülatör oyunudur!

Car Parking Game 3D oyunundaki park etme vakası park alanlarına araçları sokabilmeniz için direksiyon, hızlanma ve engellerden kaçmada en üst becerilerinizi göstermenizi gerektirir. Otopark sürücüsü olarak, görkemli otomobilleri köşelerden, engellerden ve otopark sınırlarında süratli ve doğru bir halde sürün.

ÖZELLİKLERİ :

- Türkçe kullanıcı arayüzü opsiyonu
- 12 otomobil
- 4 benzersiz oyun modu
- 2 otopark ile 100 düzey
- Rastgele 31 değişik boyutlarda oluşturulan 1 labirent
- 6 otomobil yükseltmeleri (ör. hız, hızlanma, frenleme, dönüş yarıçapı )
- 50 parlak jant ( gümüş, siyah , krom ve altın )
- 24 beden renkleri
- Değiştirilebilir plakalar

Araba ve sürüş oyunu meraklıları, deli sürüş becerilerinizi Car Parking Game 3D oyunu ile bıçağın keskin sırtı benzer biçimde bileyleyin. Görüş alanınız içinde Yol süresince dizilmiş konilere değmeden, otomobilleri denetim noktalarının içine park edin.

11 tatlı otomobille yarıştıktan sonrasında, yerelden egzotiğe kadar, yolların kralı sizsiniz! En zekice park etme yöntemi için, sabır egzersizi yapın, ayna açılarınızı deneyin, mesafeyi deneyin, bir ayağınızı gaz pedalında tutun ve ötekini de frenin üstünde tutun.

Car Parking Game 3D oyunu aksiyon dolu sürüş, görkemli grafikler ve sıkıntılı oyun sevenler için oluşturulmuş, olağanüstü iyi geliştirilmiş bir oyundur. Car Parking Game 3D oyunu, mükemmel yükseltmelerine ve maksimum puana haiz olmanız için devamlı düzey atlatacaktır. Sizin bölgenize otomobilini park eden aptallara arabayı nasılda iyi sürdüğünüzü göstererek günlerini gösterin!