Colossatron

Eklenme: Ekim 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6.771 indirme
Colossatron

İnsanlığın karşılaşabileceği en büyük kaos şimdi başlıyor!

FRUIT NINJA VE JETPACK JOYRIDE’IN YARATICILARINDAN PATLAMAYA HAZIR YENİ BİR OYUN!

Colossatron: Büyük Dünya Tehdidi, insanlığa şimdiye kadar cenk açmış en büyük ve en kuvvetli yaratığın hikâyesidir. Ama bu sefer – kötü karakter SEN olacaksın!

Tüm zamanların en dehşetli silahını yaratmak için cenk verirken, devasa robotik bir yılanın yönetimini elinize geçirin ve şehirleri basitçe yerle bir edin. Hedefiniz kolay: HER ŞEYİ YOK EDİN!

General Bıyık’ın korkulu güçlerinin ve askeri birimlerinin üstesinden gelmek için Colossatron’u inşa edin ve şekillendirin. Tanklar, vinçli kamyonlar ve hatta bomba taşıyan uçaklar görünürde ezici sayılarda Colossatron’a akın ederken, muharebeler süratli halde şiddetlenecek.

Başarının anahtarı, renkli Güç Çekirdeklerini ortaya çıktıkça bağlayarak Colossatron’u inşa etmekte yatıyor. Farklı renkler ve kilidi açılabilen cihazlar, binlerce potansiyel kombinasyonla daha büyük, daha mükemmel silahlar ve daha kuvvetli Güç Çekirdekleri oluşturmak için birleştirilebilir. En üstün Colossatron stratejisti olmak için, emrinizdeki her şeyi kullanın!

Kargaşa, Action News 6 helikopteri vasıtasıyla, Rick Dalton ve Katie Hazard’dan tertipli öykü güncellemeleriyle canlı olarak yayınlanıyor. Savaş dünya çapında şiddetli bir hızda devam ederken, destek hasar sayacı ilerlemenizi izler.

Colossatron: Büyük Dünya Tehdidi, süratli, keyifli ve aralıksız aksiyondur. Savaş ŞİMDİ başlıyor!

TEMEL ÖZELLİKLER:

Kaotik Sefer – Tüm dünyayı içine alan yıkıcı bir izlekte yedi kıtayı patlatarak yolunuzda ilerleyin!

Epik Bölüm Sonu Çatışmaları –Hiddetli bir hayatta kalma cenginde, devasa robotlara, balistik cenk helikopterlerine ve daha fazlasına meydan okuyun!

Tahrip Edici Silahlar – Devasa bir kuvvetli silahlar cephaneliği, etkisi altına alan güncellemeler ve yüksek teknolojili cihazlarla düşmanlarınızı ezin. Binlerce potansiyel kombinasyon bulunmaktadır!

Gergin Hayatta Kalma Mücadeleleri – En üst düzeydeki yetenek ve strateji testlerinde arkadaşlarınıza karşı yarışın. Yürekten cesaretiniz için küresel Oyun Merkezi liderlik sıralamaları vasıtasıyla izinizi bırakın!