FIFA 15 Ultimate Team

Eklenme: Ekim 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.899 indirme
FIFA 15 Ultimate Team

Dünyanın en tanınmış futbol oyunu parmaklarınızın ucunda.

EA SPORTS’un sunmuş olduğu FIFA 15 Ultimate Team (Nihai Takım) oyununda, 500′ün üstünde lisanslı ekip arasından 10.000 oyuncuyu bulabilirsiniz. Oyunda ek olarak 30′den fazla gerçek lig ve stadyum da bulunuyor! Futbolculardan rüyanızdaki ekibi kurun ve bu tarz şeyleri kontrol edin. İngiliz Premier League ve La Liga’dan, Alman Bundesliga’ya ve ötesine kadar. Google Play’deki en gerçekçi futbol oyununu oynarken daima heyecanı yaşayın.

Bu program, program içi satın almalar içeriyor. Cihaz ayarlarınızı kullanarak, program içi satın almaları dönem dışı bırakabilirsiniz.
** Bu oyunda üstün grafik özellikleri kullanılmıştır ve tonlarca gerçek futbol ligi, ekibi ve oyuncuları bulunur. Lütfen cihazınızdan minimum 1,35 GB boş meydan olmasından güvenilir olun. **
NİHAİ TAKIMINIZI KURUN
Hayalinizdeki ekibi yaratmak için, Lionel Messi ve Eden Hazard benzer biçimde yıldız oyuncuları kazanın, değiştirin ve toplayın. Oyun stilinizi, formasyonunuzu, kitlerinizi ve daha fazlasını seçin.

HIZLI SİMÜLASYON MODU
Yeni Hızlı Simülasyonlarla yönetim becerilerinizi kontrol edin. Takımınızı belirleyin, maçı başlatın ve seyrine bakın. Yedekleri uslu kullanın, taktik ayarlar yapın ve bu sırada takımın gayretini ölçün. Maç sonuçlarınız tamamiyle oyuncu becerilerini ve kimyasını yönetme kabiliyetinize bağlı olup, gerçeklik duygusunu bir üst düzeye taşır.

GERÇEK DÜNYADAN EŞLEŞMELER
Favori takımınızın bir sonraki fikstürünü ve dünyada meydana getirilen öteki Ü büyük eşleşmeyi oynayın, hem de her hafta!

KONTROL SİZDE
Klasik kontrolleri kullanın (şimdi ara pas özelliği ile) yada daha azca butonun kullanıldığı yeni Rahat Kontrolleri tercih edin. Hatta dilerseniz topun daha yakından denetimi için taktik top sürmeyi desteklemek suretiyle oyun çubuğuna çift de dokunabilirsiniz. Ve harici bir denetim cihazınız var ise, onu sahada ilk kez kullanma şansını kaçırmayın.
Hemen harekete geçin ve FIFA 15 Ultimate Team ile en sevdiğiniz spora olan tutkunuzu hissedin!