Wormix

Eklenme: Ekim 19, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
3.799 indirme
Wormix

Taktik ve strateji belirleyerek rakiplerinizle savaşın!

Wormix düzinelerce tabanca türünü ve sayısız cenk stratejilerini kullanarak bilgisayara yada arkadaşlarınıza karşı savaşabileceğiniz sıra tabanlı bir taktik oyunudur.

EN ÖNEMLİ ŞEY TAKTİK
Sadece şansınıza güvenerek bu oyunda başarıya ulaşmış olamazsınız. Özellikle reaksiyon hızı, nişan ve strateji kabiliyeti başta olmak suretiyle bütün yetenekleriniz sınanacak.

ÇOK OYUNCULU MODLAR
- Tek oyunculu Görevlerde yeteneklerinizi pekiştirin.
- Meydanlarda öteki oyuncularla savaşın.
- Arkadaşlarınızı Düellolara çağrı ederek kabiliyetlerini kontrol etmelerini sağlayın.
- Azılı Düşmanları teke tek veya bir ortakla yenerek tekniğinizi mükemmelleştirin.

SÜPER YARIŞLAR
Acımasız boksörler, korkulu iblisler, çevik tavşanlar, kurnaz kediler ve soğukkanlı zombiler… Hangi yarışı seçeceksiniz? Her yarışın, savaşın sonucunu etkileyen kendisine özgü belirli özellikleri var.

DUDAK UÇUKLATAN CEPHANELİK
Oyun Mağazasında 50′den fazla çeşit tabanca var: uçan daireler, ufak örümcekler, ışınlatıcılar, jet çantaları ve öteki bir sürü aygıt.

KARAKTERİNİZİ OLUŞTURUN
Yeni şapka ve eserleri keşfedin, karakterinizin görünümünü değiştirin, kabiliyetlerini geliştirin ve olağanüstü kabiliyetler kazanın.

SINIRSIZ HARİTALAR
Nefes kesen Wormix Evreninin her köşesine yapacağınız coşku dolu bir seyahate hazır olun. Bu evrende gökyüzündeki adalardan mega şehirlerin harabelerine geçebiliyorsunuz ve yitik gezegenler de hayalet kasabalara bağlanıyor.